انواع فکس سرور ،مدل های فکس تحت شبکه
فکس سرور OCEANFAX
فکس سرور myFAX
فکس سرور SAGEMCOM
فکس سرور linfax
 
تاریخ : يکشنبه 12 مهر 1394     |     کد : 24

فکس سرور ( فکس تحت شبکه ) سیسکو

سیسکو فکس سرور آسان برای استفاده، آسان برای مدیریت فکس و راه حل سند تحویل الکترونیکی است که کمک می کند تا شرکت ادغام صدا، فکس، داده ها و برنامه های کاربردی دسکتاپ برای ارتباطات IP قدرتمند

  
فکس سرور سیسکو آسان برای استفاده، آسان برای مدیریت فکس و راه حل سند تحویل الکترونیکی است که کمک می کند تا شرکت ادغام صدا، فکس، داده ها و برنامه های کاربردی دسکتاپ برای ارتباطات
IP قدرتمند
 
بررسی محصول

سیسکو فکس سرور آسان برای استفاده، آسان برای مدیریت فکس و راه حل سند تحویل الکترونیکی است که کمک می کند تا شرکت ادغام صدا، فکس، داده ها و برنامه های کاربردی دسکتاپ برای ارتباطات IP قدرتمند است. شرکت سیسکو با استفاده از فکس سرور می تواند موثر و ایمن ارسال و دریافت اسناد از طریق فکس، پیام های ایمیل، دستگاه های چاپ، و یا اینترنت می باشد. سیسکو فکس سرور:

• افزایش بهره وری کارکنان با خودکار تحویل فکس اسناد ایجاد شده توسط کاربر

• کاهش هزینه ها با حذف فکس کتابچه راهنمای کاربر، مقاله، خطوط تلفن، و دستگاه های فکس

• بهبود خدمات به مشتریان با ارائه امن، تایید، و تحویل فوری سند
 
کسب و کار

فکس سرور سیسکو برای شرکت هایی که نیاز کم هزینه سرور فکس مستقل طراحی شده است. آن را برای گزینه های فکس گردش کار تنظیم، از جمله مسیریابی، چاپ خودکار، برنامه ریزی، اولویت، رزومه های هوشمند، و بیشتر اجازه می دهد تا.

شما می توانید ماژول به سرور کسب و کار برای گسترش توابع، از جمله مایکروسافت اکسچنج و آی بی ام یادداشت های لوتوس یکپارچگی، دسترسی به وب، نسل XML ، و ماژول های PDF اضافه کنید. مجوز تک کانال با تمام سفارشات سرور کسب و کار گنجانده شده است و قابل ارتقا تا 30 کانال با مجوز کاربر نامحدود است.
 
تصدی سوئیت


فکس تحت شبکه سیسکو برای شرکت هایی که می خواهید به ترکیب سرور فکس متعدد طراحی شده است. مجموعه یک راه حل سند تحویل قوی است که اجازه می دهد تا شرکت ها برای ارسال و دریافت اسناد الکترونیکی از تقریبا هر برنامه کسب و کار ایمن را از طریق فکس یا ایمیل پیام ها یا بر روی اینترنت است. گواهی برای ویندوز 2003 استاندارد و سازمانی سرور، سیسکو فکس سرور کمک می کند تا اطمینان از قابلیت اطمینان نرم افزار، تداوم در تجربه رابط کاربر، و سهولت نصب و راه اندازی و مدیریت. مجموعه شرکت شامل ماژول برای آی بی ام یادداشت های لوتوس و مایکروسافت اکسچنج، PDF ، پروتکل مدیریت شبکه ساده (SNMP )، و SecureDocs RightFax رمزگذاری شده و تایید شده تحویل. مجوز کانال گنجانده شده است و قابل ارتقا است برای اضافه کردن ظرفیت با مجوز کاربر نامحدود.


چاپ ارسال برای دوستان